Soome politsei korraldas koostöös eestlastega suuroperatsiooni motojõugu vastu

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Soome politseiauto
Soome politseiauto Foto: Soome politseiamet

Soome politsei korraldas koostöös Eesti ametivendadega täna suure operatsiooni mootorratturite grupeeringu Cannonball MC vastu, otsides läbi selle ruumid ja pidades kinni umbes 15 kahtlusalust nii Helsingis kui Tallinnas, teatas YLE.

Motojõuku kahtlustatakse uimastikuriteos ja tulirelvadega seotud kuritegudes. Uurimist juhtiva Jari Räty sõnul konfiskeeriti läbiotsimiste käigus märkimisväärne kogus amfetamiini.

Helsingi ümbruses on seni kinni peetud kümmekond inimest, Soome keskkriminaalpolitsei sõnul on sama kriminaalasjaga viis inimest kinni peetud ka Tallinnas. Eestis arreteeritud ei kuulu jõuku, vaid on seotud uuritavate kuritegudega, vahendas Turun Sanomat.

Kuna eeluurimine on alles alanud, ei kommenteeri Soome võimud seda, kuidas kuritegudest teada saadi ja kui ulatuslik käimasolev operatsioon Soome mõistes on.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles