R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tragöödia Lonkava Hobuse ööklubis nõudis vähemalt 146 elu

Mari Kamps
Facebook
Comments
Naine asetab nelke ööklubi Lonkav Hobune juurde.
Naine asetab nelke ööklubi Lonkav Hobune juurde. Foto: AFP / Scanpix

Moskva ühes haiglas suri Permi klubipõlengus vigastada saanud naine ja eriolukordade ministeeriumi Permi krai osakonna teatel kerkis hukkunute arv nüüd 146ni.


Ministeeriumi pressiteenistuse esindaja rääkis Interfaxile, et Moskvas suri Jelena Šiljeva.

Tulekahju ööklubis Lonkav Hobune leidis aset 5. detsembri öösel. Inimesed toovad aga jätkuvalt õnnetuspaiga juurde lilli.

Interfaxi kohalik korrespondent rääkis täna, et klubi ees seisab paarkümmend inimest, kes olid äsja toonud lilli ja seisatavad nüüd hukkunute mälestuseks. Küünlad põlevad, lillemere juures on hukkunute pilte.

Puudele kinnitatud paberilehtedelt võib lugeda ohvrite mälestuseks kirjutatud luuletusi.

Samas lähedal seisab kiirabiauto, klubi juures patrullivad miilitsad.

Eile tekkis väike segaduse seoses hukkunute üldarvuga, kuna Permi põlenguohvrite hulka arvestati ka üks Nevski Ekspressi rongiõnnetuse tagajärjel surnud naine. Hiljem viga parandati ja nii nõudis tragöödia Lonkavas Hobuses eilse seisuga 145 elu.Ohvrite arv Moskva-Peterburi reisirongiga 27. novembril aset leidnud õnnetuses kerkis ühe võrra 27ni. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles