Liiklus eurotunnelis taastus

Jürgen Tamme
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pärast kolm päeva kestnud viivitust saavad reisijad taas ületada Suurbritannia ja Prantsusmaa vahelise La Manche´i väina rongiga.


Folkenstone´i Calais´ga ühendava 50 kilomeetri pikkuse eurotunneli operaatorfirma Eurostari teatel on rongiühendus Londoni ja Pariisi vahel pea täielikult taastunud, vahendas BBC News.

Täna on toimunud kaks kolmandikku reisidest, samas reisida said vaid need, kes olid ostnud pileti laupäevaks või pühapäevaks. Ligi 50 000 pidi probleemide tõttu oma reisiplaane muutma.

Eurostari teatel põhjustas seisaku rongiliikluse järsk välis- ja sisetemperatuuride suur erinevus, mis tõi kaasa rikke elektrisüsteemis, vahendas AFP. Seejärel otsustas ettevõte reisirongiliikluse peatada.

Eurostar vabandas reisijate ees, kuid paljud neist on endiselt vihased, et ettevõte neile ebamugavusi valmistas ja neid tekkinud probleemidest õigel ajal ei teavitanud. Ööl vastu laupäeva seisma jäänud rongis pidi umbes 2500 inimest ootama pääsemist ligi 16 tundi.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles