iDeal kampaania

Tütre kadumisest teatanud prantslanna tunnistas, et laps on surnud

Cécile Bourgeoni advokaat Gilles Portejoie.

FOTO: SCANPIX

Prantslanna, kes teatas politseile pisarsilmi oma viieaastase tütre kadumisest tunnistas uurijatele pärast ülekuulamist, et laps on tegelikult surnud, teatas meediale naise advokaat.


25-aastane Cécile Bourgeon rääkis mais uurijatele, kuidas tütar kadus ajal, mil ta ise pargis korraks tukastas.

Naise advokaat Gilles-Jean Portejoie teatas eile, et naine tunnistas, et laps on surnud ning maetud Kesk-Prantsusmaale Clermont-Ferrandi linna lähedale.

Maikuus prantsuse meedias levinud teated tüdruku kadumisest põhjustasid riigis teravat vastukaja. Facebookis organiseeriti toetusgruppe ning linnatänavatel toetusmarsse.

Toona rase Bourgeon esitas emotsionaalse appikarja, kus rääkis, kuidas Fiona mängis kadumise ajal oma väikese õega ning äkki teda enam ei olnudki.

Bourgeon ja tema partner Berkane Maklouf viigi politseisse ülekuulamisele teisipäeval nende praeguses elukohas Perpignani linnas Lõuna-Prantsusmaal, sõnas Portejoie. Kolm paariga lähedalt seotud isikut võeti küsitlemiseks vahi alla ka Clermont-Ferrandis.

Advokaadi kinnitusel oli Fiona surm õnnetus. Tema hukkumise põhjustasid löögid, mida ei edastanud tüdruku ema isiklikult, sõnas advokaat.

Bourgeoni ootab ees edasine ülekuulamine.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles