Soome lahel hukkus kolm kalameest

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Vene eriolukordade ministeeriumi kriisikeskus.
Vene eriolukordade ministeeriumi kriisikeskus. Foto: SCANPIX

Vene eriolukordade ministeeriumi töötajad leidsid Soome lahe akvatooriumist pärast tunde kestnud otsinguid kolme kalamehe surnukeha ja nende paadi.

Teade sellest, et Lomonossovi ja Kroonlinna vahel sattus merehätta Južanka-tüüpi paat, milles võis viibida kolm meest, jõudis politseikorrapidajani telefoni 01 kaudu eile kell 21.20 (Moskva aja järgi), vahendas Interfax.   

Kell 21.21 sõitis merele hädalisi otsima neli päästekaatrit, Lomonossovi rajoonist ja Kotlini saarelt suundus rannajoont kontrollima neli ühikut tehnikat ja 12 päästetöötajat.  

Eriolukordade ministeeriumi Peterburi haru teatel lõpetati otsingud täna kella 11 paiku. «Paati märgati kella 6 paiku, lisaks leidsid päästjad kolme mehe surnukeha. Neist esimene leiti kell 24.00 (ööl vastu tänast), ülejäänud kaks kell 10 ja 10.45 täna,» rääkis pressiosakonna esindaja.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles