P, 1.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Suurbritannias vahistati sesoses väidetava vandenõuga neli inimest

BNS
Facebook
Comments
Scotland Yardi peahoone Londoni kesklinnas.
Scotland Yardi peahoone Londoni kesklinnas. Foto: SCANPIX

Londonis vahistati seoses võimaliku terrorivandenõuga neli inimest, teatasid politseiametnikud reedel.

Kavandatav rünnak pidi toimuma Suurbritannias, teatasid mõningad meediaallikad.

Vahistati neli meest vanuses 19, 22, 25 ja 27 eluaastat seoses terroriaktide tellimise, ettevalmistamise ning algatamise kahtlusega, teatas Scotland Yard.

Koos siseluureteenistuse MI5-ga teostatud uurimise raames otsitakse läbi mitmed korterid ja sõidukid, teatas Yard.

Vahistamised ja läbiotsimised on osa pikemast islamiterroriga seotud juurdlusest, seisis Londoni politsei peakorteri avalduses.

Hetkel pole leitud mingeid seoseid vandenõu ning Süürias ja Iraagis tegutseva äärmusrühmituse Islamiriik (IS) vahel, teatas Briti rahvusringhääling BBC.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles