Ivani sõnul on Azovi polgus saanud sõjategevuses surma 32 võitlejat. «Haavata saanuid on vist sadu, kui arvestada ka kergemaid haavu. Kaotused on olnud küllaltki suured.»
Selliseid, kes on öelnud, et aitab, ma pean koju minema, naine-lapsed ootavad, tarvis tööd teha, raha teenida, on Serhii kinnitusel olnud vähe. «Muidugi oli inimesi, kes põlesid läbi – füüsiliselt või psühholoogiliselt, kes pidid haavatasaamise tõttu paraku rindelt lahkuma. Nad püüavad ennast maksimaalselt teostada meiega seotud tsiviilsfääris, näiteks poliitikas. Inimesed, kes on sellele vabatahtlikult läinud, muudavad harva hiljem meelt. Rindele minek pidi olema hoolega vaetud otsus,» selgitas Serhii.
Küsimusele, kui tihti on võitlejad viimase poolteise aasta jooksul oma isa-ema näinud, vastas Serhii, et polgu aktiivse tegevuse jooksul, eelmise aasta maist saadik, ei ole ta koju pääsenud. «Emaga olin ainult telefonitsi ühenduses, püüdsin aeg-ajalt helistada, kuidagigi rahustada. Esimestel kuudel õnnestus mul oma asukohta saladuses hoida, hiljem muutus see keeruliseks.»
Bori peres on naine ja kaks last, aga nad ei tea, kus ta praegu teenib. Teatakse vaid seda, et ta mobiliseeriti sõjaväkke. «Sain kutse. Nad toetavad, kuid loomulikult jätan ma väga palju neile rääkimata,» lisas võitleja.
Bor ei välista, et pere võib temast ilma jääda. «Ent teisalt, kui mu poeg suuremaks kasvab ja küsib (loodetavasti minult): «Isa, mis sa sõja ajal tegid?» Mul on siis, mida talle vastata. Seda esiteks. Teiseks tahan ma, et ta elaks, kasvaks, areneks iseseisvas Ukrainas, mis ei ole endise Nõukogude Liidu osa,» rõhutas mees.