Vaata: NHLis mängiv 18-aastane soomlane teeb kübaratrikke

Soome 100 portaal

Soome 18-aastane jäähokitäht Patrik Laine jõudis NHLis oma karjääri kolmanda kübaratrikini, kui aitas Winnipeg Jetsil kodus võita Dallas Starsi meeskonna 5:2.

Starsi vastu avas Laine skoori mängu 16. minutil ja lisas veel kaks väravat kolmandal perioodil. Vaata väravaid siit.

Eelmisel aastal NHL-i valitud Laine on nüüd 51 mänguga kogunud 47 resultatiivsuspunkti (26 väravat ja 21 resultatiivset söötu).

Väravalööjate tabelis jagab ta kuuendat kuni üheksandat kohta. Sealjuures on sama palju tabamusi venelasest staaril Aleksandr Ovetškinil (Washington Capitals). Tabelit juhib 30 väravaga Sidney Crosby (Pittsburgh Peguins).

Winnipeg asub 59 mängust kogutud 56 punktiga läänekonverentsis 11. kohal ja praeguse seisuga Stanley karikamängudele ei pääseks.