Video: Putin sai sünnipäevaks voodikatte, kutsika ja staaridega jalgpallimatši

Tšetšeenia liider Ramzan Kadõrov Brasiilia vutitähe Ronaldinhoga.

FOTO: Jelena Afonina/TASS/Scanpix

Eelmisel nädalal 65. sünnipäeva tähistanud Venemaa riigipea sai kingiks kutsika, Silvio Berlusconi pildiga voodikatte ja Ramzan Kadõrovi korraldatud jalgpallimatši, kus astus murule ka Brasiilia vutitäht Ronaldinho.

Endine Itaalia peaminister kinkis Puitinile sünnipäevaks voodikatte, millel on kujutatud pilt kahest mehest kätlemas. Meeste taustal on näha Vene ja Itaalia vaatamisväärsusi nagu näiteks Rooma kolosseum.

Pole teada, kuidas Putin kingile reageeris.

«Ei, ma ei tea midagi presidendi reaktsioonist Berlusconi kingitud voodikattele,» sõnas Kremli kõneisik Dmitri Peskov.

81-aastane endine Itaalia valitsusjuht tuli kingiideele pärast seda, kui Putin oli kinkinud talle käsitööna valminud laia voodi, kus Berluconi väidetavalt Patrizia D’Addario nimelise lõbutüdrukuga hullas.

Berlusconi on väidetavalt voodi üle väga uhke, kelkides sellega isegi näitleja George Clooney ees.

Teine suur kingitus tuli Tšetšeenia liidri Ramzan Kadõrovi poolt, kes korraldas Putinile Groznõis jalgpallimatši, kus astus väljakule ka Brasiilia jalgpallitäht Ronaldinho.

«Vene» võistkonna «Liider 65» ridades pallisid lisaks Ronaldinhole ka näiteks Valeri Karpin, Roman Širokov ja Kadõrov ise. Meeskonna treenerikohuseid täitis endine rahvuskoondise treener Valeri Gazzarev.

Nende vastu mängis Itaalia jalgpalliveteranidest koosnev meeskond, mille rivistuses nägi teiste seas kuulsat Juventuse ründajat Fabrizio Ravanellit ja 1982. aasta MM-i võitjat Paolo Rossit.

«Liider 65» võitis Groznõi Ahmat Arenal toimunud mängu 6-3.

Putini tiimi väravad lõid Lev Kuznetsov, Aleksandr Kerzhakov, Magomed Daudov, Roman Širokov, Ronaldinho ja Kadõrov ise.

Lisaks kinkis Sotšis toimunud kohtumisel Türkmenistani president Gurbanguly Berdimuhamedov Venemaa presidendile Alabai lambakoera.

Putin on teada-tuntud koeraarmastaja ning Berdimuhamedovi sõnul on kutsikas hilinenud sünnipäevakink. Alabai lambakoerakutsika nimi on Verni, mis tähendab vene keeles truud.

Putin tähistas sünnipäeva 7. oktoobril.

Tagasi üles