T, 6.12.2022

Soomes hukkus liiklusõnnetuses 10-kuune imik

Iltalehti/PM
Soomes hukkus liiklusõnnetuses 10-kuune imik
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Scanpix/Lehtikuva

Lääne-Soomes Vaasa lähistel toimus täna varahommikul ahelavarii, kus hukkus 10-kuune imik, vahendab Iltalehti. Politsei sõnul olid teeolud õnnetuse ajal libedad.

Liiklusõnnetus, kus avariisse sattus kolm sõiduautot, leidis aset täna kella 7 ajal hommikul.

Politsei andmeil liikus üks sõiduautodest Vaasa poole, kui auto teadmata põhjustel vastassuunavööndisse sõitis ja põrkas kokku põhja poolt tuleva sõiduautoga. Vastassuunda sõitnud autos oli kaks täiskasvanut ja 10-kuune imik, kes suri kokkupõrkes. Lapse vanemad toimetati Vaasa keskhaiglasse.

Vastu tulnud auto roolis oli 1999. aastal sündinud noormees, kes viidi samuti Vaasa keskhaiglasse. Politseil puuduvad tema seisundi kohta täpsemad andmed.

Vaasa suunast tuli samal ajal veel kolmas sõiduauto, põrgates kokku avariisse sattunud autodega. Kolmanda auto juht õnnetuses viga ei saanud.

Politsei teatel oli laps olnud autos koos emaga tagaistmel. Politsei teatas varem, et autos ei olnud turvatooli. Hiljem politsei siiski parandas, et laps oli  siiski turvahällis ja selle turvavööd olid kinni. Hetkel pole aga selge, kas ka turvahäll oli kinnitatud.

Märksõnad
Tagasi üles