P, 11.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Venemaa politseinikud leidsid läbiotsimise käigus keldrist krokodilli

Facebook Twitter
Comments 1
Keldrist leitud krokodill.
Keldrist leitud krokodill. Foto: AP/Scanpix

Venemaa politsei sattus sel nädalal huvitava leiu otsa. Ühest Peterburi keldrist relvapeidikut otsinud ametnikud leidsid sealt hoopis krokodilli.

Relvade omamises ja smugeldamises kahtlustatava keldrist leitud krokodill oli naabrite sõnul majja toodud juba väiksena. Politsei sõnul otsivad vastavad ametkonnad nüüd krokodillile uut kodu. Keldris leiti krokodill madalast ja mudasest basseinist.

Väljaande Fontanka sõnul kuulus kahe meetri pikkune krokodill kahtlusalusele. Selgub, et kahtlusalusel olid relvakaubanduse ja loomakasvatuse kõrval ka teised põnevad hobid. Ta tundis huvi vanade lahingute taaslavastamise vastu ja juhtis samas majas ka noorteklubi.

Naabri sõnul võttis mees omale krokodilli 2005. aastal ja toona oli roomaja veel väike. Arvatakse, et Niiluse krokodilli jaoks võis keldris elamine olla piinarikas, sest sealsed temperatuurid on olulised madalamad võrreldes tema loomuliku elupaigaga.

Nüüd uurivad prokurörid seda, kas vahi alla võetud mees rikkus krokodilli pidamisega ka seadust. Politsei sõnul leiti ka padrunitele sarnanevaid esemeid, mis saadeti ekspertiisi.

Peterburis keldrist leitud krokodill.
Peterburis keldrist leitud krokodill. Foto: AP/SCANPIX
Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles