Lääne-Venemaal algas suurõppus

BNS
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Venemaa sõjaväelased.
Venemaa sõjaväelased. Foto: Iliya Pitalev / Sputnik / Scanpix

Rohkem kui 30 000 Lääne sõjaväeringkonna sõjaväelast, raketikompleksid Iskander ja S-400 kaasati massihävitusrelva eest kaitsmise õppusesse, edastas Lääne sõjaväeringkond.

«Täna algas Lääne sõjaväeringkonna ja Balti laevastiku üksustes maasihävitusrelva eest kaitsmise õppus, millesse on kaasatud rohkem kui 30 000 sõjaväelast ja  5000 sõja- ja eritehnikaühikut,» öeldi pressiteenistusest.

«Lennuväljadel ja määratud piirkondades on üles seatud eritöötluspunktid, kuhu tuuakse tingliku tuuma-, bio- või keemiarünnaku tagajärgede likvideerimiseks õhujõudude, motoloaskur-, tanki-, raketi-, õhutõrje ja suurtükiallüksused, sh laskeseadmed, Iskander-M-i ja S-400 raketikompleksite veo ja laadimisseadmed,» märkis pressiteenistus.

Teenistus selgitas, et tuuma-, bio- või keemiakaitseüksused viisid läbi maastikuluure ja tuvastasid kasutatud relva tüübi, neutraliseerisid nakkuskolded ja asusid keskkonda ja sõjatehnikat kahjutuks tegema.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles