![Sõdur Somaalia pealinnas Muqdishos.](http://f12.pmo.ee/vrtM4DXGrmKOrA5RD_SjtUMSuSw=/1442x0/filters:focal(701x568:1506x2100):format(webp)/nginx/o/2018/09/20/11431636t1hb9ef.jpg)
Somaalias vahistati neli sõdurit, kes liiklusummikust läbisaamiseks tule avasid ja koolitüdruku tapsid.
Somaalias vahistati neli sõdurit, kes liiklusummikust läbisaamiseks tule avasid ja koolitüdruku tapsid.
Somaalias juhtub sageli, et terrorirühmitused õhivad pomme liiklusummikutes viibivate autode seas. Seetõttu püüavad Sõdurid erinevate vahenditega liiklust reguleerida ja vahel tulistavad nad tähelepanu saamiseks õhku kuule.
Sel korral tahtsid sõdurid oma sõiduvahendiga riigi pealinnas Muqdishos liikumisummikust läbi pääseda, aga nende tulistatud kuulid tabasid ummikus viibinud koolibussi. Vahejuhtumis sai surma üheksa-aastane tüdruk ja veel üks tüdruk sai viga.
«Oli šokeeriv näha oma tütre surnukeha. Ma olen abitu ja vajan õiglust oma tütre nimel,» ütles surma saanud tüdruku isa.
Deeqo Dahir Elmi, a 9-year-old #Somali girl killed in #Mogadishu after her school bus with children onboard came under fire at #Digfeer junction on Tuesday. pic.twitter.com/BDxrZ0pvBN
— Garowe Online (@radiogarowe) September 18, 2018