Trump: Kavanaugh´ vastaseid protestijaid rahastab Soros (5)

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Donald Trump.
Donald Trump. Foto: Leah Millis / REUTERS / Scanpix

USA president Donald Trump süüdistas täna pealinna Washingtoni tema ülemkohtuniku kandidaadi Brett Kavanaugh vastu protestima kogunenud aktivistide rahastamises liberaalist miljardäri ja filantroopi George Sorost.

«Need väga jämedad liftikarjujad on kinnimakstud professionaalid, kelle ainus eesmärk on asetada senaatorid halba valgusesse. Ärge neelake sööta alla,» kirjutas Trump Twitteris.

«Vaadake ka kõiki neid professionaalselt tehtud ühesuguseid plakateid, mille eest on maksnud Soros ja teised. Need ei ole keldris armastusest sündinud plakatid. Tülitekitajad,» lisas president.

Senat hääletab Kavanaugh´ kandidatuuri üle homme.

Tema ametissekinnitamise protsess on vallandanud Ühendriikides poliitilise tormi seoses kolme naise süüdistustega, et praegune föderaalse apellatsioonikohtu kohtunik ahistas neid 1980. aastatel keskkooli ja ülikooli ajal seksuaalselt.

Kommentaarid (5)
Copy
Tagasi üles