Venemaa paotas avalikkusele ust oma sõjaväe tegemistest Süürias

Venemaaa kindralstaabi operatiivpeavalitsuse ülem Sergei Rudskoi 29. juulil andmas ülevaadet olukorrast Süürias.

FOTO: Aleksei Jereško / TASS / Scanpix

Vene kaitseministeeriumi veebilehele ilmus uus alljaotus "Süüria missioon" aadressil syria.mil.ru, mis hakkab ministeeriumi sõnul kajastama Vene sõjaväelaste võitlust terroristidega ja rahumeelse elu taastamist riigis.

Ministeeriumi ametlikul veebilehel avati «uus interaktiivne alljaotus »Süüria missioon« (syria.mil.ru), mis edastab objektiivset teavet Vene sõjaväelaste võitlust terroristidega ja pingutusi rahumeelse elu taastamiseks riigis», öeldi ministeeriumist. 

«Alljaotust täiendatakse pidevalt videotõenditega rahvusvaheliste terroriühenduste kuritegudest Süüria alal, samuti tehiskaaslaste ja droonide võtteid ning seda, kuidas Vene õhujõud täppislöökidega Süürias terroriste hävitavad.»

Alljaotus koosneb teemarubriikidest, mis räägivad Vene õhujõudude tegevusest terroristide objektide täppislöökidega hävitamisel ja Vene vaenupoolte lepituskeskuse toimimisest.

Kasutajad saavad näha humanitaarolukorra kaarte ning teavet humanitaarettevõtmiste ja süürlaste abistamise kohta taristu taastamisel. Lisaks nähakse ette veebiülekanded pagulaste läbilaskepunktidest, ütles ministeerium.

Tagasi üles