Naerusuine Trump poseeris massitulistamises orvuks jäänud lapsega

USA president Donald Trump ja esileedi Melania Trump paistsid rõõmsad, kui poseerisid koos massitulistamises orvuks jäänud lapsega.

FOTO: twitter

Hiljuti avalikuks tulnud fotol on näha, kuidas Ameerika Ühendriikide president Donald Trump ja esileedi Melania Trump poseerisid rõõmsameelselt koos El Paso massitulistamises orvuks jäänud väikelapsega. Lisaks naeratamisele ei hoidnud Trump end tagasi ja viskas püsti ka pöidla.

Kui muidu toovad rõõmsad naeratused, püsti visatud pöidlad ja beebid poliitikutele valdavalt populaarsust, siis praegusel juhul Trumpile mitte. Suure naeratusega massitulistamises orvuks jäänud lapse kõrval poseerimine tõi kaasa pahameeletormi.

Väikelapsed vanemad surid El Paso ostukeskuses toimunud tulistamises, laps ise toimetati haiglasse, sest sai viga, kui teda kuulide eest kaitsnud isa talle peale langes.

Juba eile pälvis Trump kriitikat piltide eest, kus ta poseeris rõõmsameelselt haiglatöötajate ja korrakaitsjatega. Trumpiga kohtunud arstid, kes on näinud vaeva kümnete massitulistamises viga saanud inimeste ravimisega, ütlesid, et president ei olnud nendega kohtudes empaatiline.

Nädalavahetusel tapeti Texase osariigis El Pasos 20 inimest ja vaid 13 tundi hiljem hukkus massitulistamises Ohio osariigis üheksa inimest. Paljud inimesed usuvad, et tema sõnavõtud innustasid migratsioonivastaste ja rassistlike vaadetega massitulistajaid. 

Tagasi üles