Kanadas leidis kinnitust mõrvades kahtlustatavate surnukehade leidmine

Kam McLeod ja Bryer Schmegelsky.

FOTO: Handout . / REUTERS

Kanadas leidis lahkamisel kinnitust, et eelmisel nädalal leitud surnukehad olid tõepoolest mõrvades kahtlustatavad teismelised Kam McLeod ja Bryer Schmegelsky, teatasid esmaspäeval võimuesindajad.

Politsei info kohaselt tegid noored ilmselt enesetapu.

"Mõlemad surid nähtavasti relvaga sooritatud enesetapus," kirjutati ametlikus teadaandes.

Veel pole teada, millal noormehed surid. Sellega lõppes kolm nädalat kestnud ja rohkem kui 3000 kilomeetrit hõlmanud inimjaht. Politsei lasi kahtlusaluste leidmiseks käiku koerad, droonid ja otsingulennukid, sest piirkond on metsade ja soise pinnase tõttu raskesti läbitav. Lisaks vohavad seal sääsed ning elavad karud ja hundid.

Juuli keskel leiti ühe maantee äärest mahalastuna 23-aastane austraallane Lucas Fowler ja 24-aastane ameeriklanna Chynna Deese. Mõned päevad hiljem leiti ka 64-aastase Leonard Dycki surnukeha.

Algselt kuulutati kadunuks ka mõrvarid, kui nende ärapõlenud auto Briti Columbiast leiti. Dycki surnukeha leidmise järel aga kuulutati Vancouverist pärit teismelised ametlikult kahtlusalusteks.

Kõik ohvrid leiti Briti Columbia provintsist, kuid kahtlusalused pääsesid sealt plehku ning võimud jälitasid neid läbi kolme provintsi.

Politsei leidis 19-aastase McLeodi ja 18-aastase Schmegelsky surnukehad Gillami küla kandist Nelsoni jõe lähedalt. Surnukehad olid vähem kui kilomeetri kaugusel kohast jõe kaldal, kust varem leiti kahtlusalustega seostatud esemeid ja üks alumiiniumist paat.

Tagasi üles
Back