Tipphetked: Juventus teenis napi võidu, Ronaldo lõi võiduvärava

Itaalia jalgpalli meistrisarja 4. vooru kohtumises alistas Torino Juventus koduväljakul 2:1 liiga uustulnuka Verona Hellase.

Matši asusid üllatuslikult juhtima külalised, kui Miguel Veloso 20. minutil Verona klubi ette viis. 11 minutit hiljem seadis suvel Juventusega liitunud uelslane Aaron Ramsey tabloole viiginumbrid. Kohtumise võiduvärava lõi 49. minutil penaltist portugallasest superstaar Cristiano Ronaldo. Üleajal teenis Hellase poolel punase kaardi kaitsja Marash Kumbulla ning sellega oli mängu saatus otsustatud.

Mäng täispikkuses järelvaadatav:

Enne mängu:

Torino klubil on kolmest kohtumisest kirjas 7 punkti, millega hoitakse liigatabelis kolmandat kohta. Juventus oli avavoorus võõrsil 1:0 parem Parmast, seejärel alistati kodus ülipõnevas kohtumises 4:3 Napoli meeskond. Eelmises voorus mängiti võõrsil Fiorentinaga väravateta viiki.

Sel aastal kõrgliigasse tõusunud Verona on alustanud hooaega võidu, viigi ja kaotusega. Avavoorus viigistati koduväljakul 1:1 hetkel tabelis teisel real paikneva Bologna meeskonnaga. Teises voorus teeniti võõrsil väärtuslik 1:0 võit Lecce meeskonna üle. Eelmises ringis jäädi pikka aega vähemuses mängides 0:1 alla AC Milanile. Liigatabelis paiknetakse nelja punktiga 11. tabelireal.

Juventus on võitnud kõik viimased üheksa kohtumist Verona vastu.

Verona Hellase noorteakadeemias mängib ka 16-aastane eestlane Oliver Jürgens.