Briti tänavatel luuravad täna väikesed Boris Johnsonid

Selgub, et Boris Johnson on sel aastal populaarne valik Halloweeni kostüümi osas.

FOTO: Cover Images/Scanpix

Suurbritannia peaminister Boris Johnson on saanud Briti saartel üheks populaarsemaks Halloweeni-maskeeringu valikuks.

Tänasel kommi-või-pommi jooksul võib Briti saartel üsna tõenäoliselt kohata mõnd heledate sassis juustega mudilast, kes soovib viia Ühendkuningriigi Euroopa Liidust välja.

Vähemalt nii väidab Beano Studiose uuring, kus Briti peaminister on toodud välja laste seas populaarsuselt kümnenda Halloweeni kangelasena.

Boris Johnson ja teised Halloweeni kangelased.

FOTO: Cover Images/Scanpix

Uuringu kohaselt kavatsevad üle pooltest küsitletud vanematest ja lastest võtta selle aasta Halloweeni kostüümide valmistamisel inspiratsiooni Brexitist ning üle 25 protsendi 2000 küsitletust plaanib minna õhtul tänavale teiste tuntud Briti poliitikutena.

Populaarsed on ka Brexiti-teemalised dekoratsioonid, mis tähendab, et ilmselt näeb palju lippe, loosungeid ja kummaliselt uuristatud kõrvitsaid.

See Brexiti meeleavaldaja on samuti Halloweenist šnitti võtnud.

FOTO: Dinendra Haria/Zumapress.com/Scanpix

Kaks kolmandikku küsitlusele vastanutest pidasid Johnsonit «hirmsaks» kuulsuseks. Teda edestas vaid Ameerika Ühendriikide president Donald Trump.

Loomulikult on endiselt populaarsed superkangelased ja üleloomulikud olendid, näiteks Halloweeni kostüümivaliku poolest on teisel kohal Ämblikmees, esikümnes leiab ka Jokkeri ja Imenaise.

Esimesel kohal troonib aga kloun Pennywise, kelle tuntust on hüppeliselt kasvatanud filmi «See» uusversiooni teine osa.

Tagasi üles