Saada vihje

Soomes suri oma lapse tapmises kahtlustatud Suurbritannia kodanik

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Copy
Artikli foto
Foto: HEIKKI SAUKKOMAA/AFP/Scanpix

Ida-Uudenmaa politseijaoskond teavitas täna, et Espoos oma lapse tapnud Suurbritannia kodanik on surnud.

«Naise surma kohta ei või andmekaitseseaduse tõttu täpsemat infot anda. Võime praegusel hetkel kinnitada, et politsei uurib kõiki surmani viinud asjaolusid,» sõnas kriminaalkomissar Petri Eronen.

Iltalehti teatas eelmisel nädalal, et naine oli üritanud Vantaa eeluurimisvanglas enesetappu.

Lääne-Uudenmaa politseijaoskond teatas jaanauri lõpus, et Espoos Suurpellos 19. jaanuaril toimunud kuriteo käigus tappis 35-aastane Suurbritannia kodanikust naine oma eelkooliealise lapse. Naise ja lapse isa abielu lõppes umbes nädal aega enne lapse surma.

Tagasi üles