New Yorgi kuberneri vennal, CNNi reporteril Cuomol leiti koroonaviirus

Chris Cuomo

FOTO: ROBYN BECK/AFP/Scanpix Baltics

CNN-i uudisteankur Chris Cuomo, kelle vend Andrew on New Yorgi osariigi kuberner, teatas teisipäeval nakatumisest uue koroonaviirusega, ta lubas jätkata esinemist eneseisolatsioonist oma kodus.

«Neil rasketel aegadel, mis näivad iga päevaga üha raskemad ja keerulisemad, sain just praegu teada, et mu koroonaviiruse test oli positiivne,» kirjutas ta Twitteris.

«Ma olen olnud viimastel päevadel kokkupuutes inimestega, kes on samuti andnud positiivse proovi ning kellel on palavik, külmavärinad ja hingamisraskused,» lisas ta.

«Ma lihtsalt loodan, et ei andnud seda lastele ja Cristinale. See teeks mu enesetunde halvemaks kui haigus!»

49-aastasel Cuomol on CNN-is omaenda õhtune uudistesaade «Cuomo Prime Time». Ta ütles, et jätkab tööd oma maja keldrist, kuhu ta on end perekonnast isoleerinud.  

«Ma teen oma saateid siit. Me kõik alistame selle, olles arukad, karmid ja ühtsed!». 

New Yorgi kuberner, kes on oma nooremat venda usutluste ajal töganud, viitas oma pere olukorrale igapäevasel pressibriifingul, nimetades CNN-i reporterit oma parimaks sõbraks. 

Kuid ta ei suutnud loobuda ka heatahtlikust pilkest, öeldes: «Ta on noor, heas vormis, tugev – mitte nii tuve, kui ta arvab, aga tal läheb kõik hästi.»

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles