N, 28.09.2023

Valge Maja: esileedi Jill Biden nakatus koroonasse

Facebook
Comments
Esileedi Jill Biden lehvitamas kaamerale tänavu 10. augustil Marylandi osariigis Andrewsi õhuväebaasis. Taamal president Joe Biden lapselapse Beau'ga.
Esileedi Jill Biden lehvitamas kaamerale tänavu 10. augustil Marylandi osariigis Andrewsi õhuväebaasis. Taamal president Joe Biden lapselapse Beau'ga. Foto: Manuel Balce Ceneta / AP / Scanpix

USA presidendi abikaasa Jill Biden andis positiivse koroonaproovi ja tal on kerged haigustunnused, teatas Valge Maja teisipäeval.

Kahe nädala eest nakatus president Joe Biden teist korda koroonasse.

Esimene leedi on kaks korda vaktsineeritud ja saanud kaks tõhustusdoosi, ütles Valge Maja kommunikatsioonijuht Elizabeth Alexander ja lisas, et tema haigussümptomid on kerged.

Jill Biden andis positiivse koroonaproovi Lõuna-Carolina osariigis puhates. Ta viibib seal eraresidentsis ja naaseb Valgesse Majja alles pärast kahte negatiivset testi, ütles presidendiproua nõunik.

President Biden, kes saab novembris 80, paranes hiljuti koroonast. Esmalt andis ta 21. juulil positiivse proovi, kuid jätkas Valges Majas isolatsioonis töötamist.

Pärast negatiivseid teste neli päeva järjest sai ta 30. juulil positiivse vastuse ja jäi teist korda isolatsiooni.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles