NÄDALA FOTOD ⟩ Tundmatud kivikesed põhjustasid Lõuna-Aafrikas teemandipalaviku Alates läinud nädalast on sajad, mõnel päeval ka tuhanded kirkade-labidatega varustatud inimesed üle Lõuna-Aafrika Vabariigi tormanud maalapile riigi idaosas KwaZulu-Natali provintsis asuva KwaHlathi küla külje alla – põhjuseks sealt leitud teemandisarnased tundmatud kivikesed. Postimehe toimetus heidab fotode abil pilgu lõuna-aafriklasi vallanud teemandipalavikule ning teistele möödunud nädala meeldejäävamatele fotodele maailma eri paigust.
NÄDALA FOTOD ⟩ Hävitava viiruslaine kannul toob Amazonasesse kannatusi veeuputus Selle aasta alguses oli Amazonase osariik ja selle pealinn Manaus Brasiilia koroona­katastroofi epitsenter, seal tekkis ka äärmiselt nakkav viirusevariant P.1. Nüüd on piirkond aga silmitsi topeltkannatustega, sest ühes koroonanakkusega ähvardavad elanikke ränkadest vihmadest põhjustatud üleujutused. Postimehe toimetus heidab tagasipilgu olukorrale Brasiilias ning teistelegi nädala meeldejäävamatele fotodele maailma eri paigust.
VÄLISMAA KOROONAPÄEVIK ⟩ Sakslased naasid õlleaedadesse, vaktsiinitootjad lubavad soodustusi Mitmel pool Saksamaal said inimesed täna esimest korda alates novembrist istuda välirestorani einestama ja õlut nautima. Tuleval nädalal leevendab alkoholipiiranguid ka Norra ning Ungari kavatseb peagi loobuda maski nõudmisest. Kõrgõzstan aga lasi raisku laari Sputnik V vaktsiini, kuna ühes Biškeki haiglas ühendati neid säilitanud külmkapp telefoni laadimiseks vooluvõrgust välja.
NÄDALA FOTOD ⟩ Hispaanlased tähistasid kammitsaist vabanemist tänavaprallega Kui kell lõi läinud laupäeval südaööd, vallandus Hispaania linnades rõõmupidu – esimest korda alates oktoobrist polnud vaja enam järgida liikumiskeelde. Eriolukorra lõpuga saabunud vabadust tähis rahvas tantsu, laulu, kallistuste ja suudlustega, maskidest ja vahemaa hoidmisest suuremat ei hoolitud. Postimehe toimetus heidab tagasipilgu hispaanlaste ülevoolavale rõõmule, Rio de Janeiro loomaaiast selstkonda ostivale aarale, ramadaanirändele Bangladeshis ning teistelegi nädala meeldejäävamatele fotodele maailma eri paigust.
NÄDALA FOTOD ⟩ Bidenid ja Carterid mängisid maailmale silmamoondustriki (1) Kas tõesti on USA president Joe Biden kolm korda suurem kui endine esileedi Rosalynn Carter ning miks näib, et varasem riigipea Jimmy Carter võõrustas koos oma abikaasaga Ühendriikide esipaari nukumajas? Nendele küsimustele püüdsid paljud inimesed viimastel päevadel vastust leida. Postimehe toimetus heidab tagasipilgu sellele pildile ning teistelegi nädala meeldejäävamatele fotodele maailma eri paigust.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Tagasi üles
Back