Trump: Clinton kasutas enne debatti dopingut

Seinamaaling Donald Trumpist.

FOTO: Sipa USA/ScanPix

USA vabariiklaste presidendikandidaat Donald Trump vihjas eile, et demokraatide presidendikandidaat Hillary Clinton võis enne nende vahel peetud debatte kasutada võimekust parandavaid ravimeid ja enne viimast-kolmapäeval toimuvat- debatti tuleks neid testida, vahendab Guardian.

«Me oleme nagu sportlased,» sõnas Trump eile kogunemisel USAs New Hampshire’is. «Neid sunnitakse proove andma. Ma arvan, et me peaksime samuti seda enne debatti tegema, miks mitte?»

«Eriti arvan ma seda, sest ma ei tea, mis temaga (Clintoniga) toimub aga enne eelmise debati algust oli ta erutunud ja selle lõppedes justkui tühjaks imetud- ta jõudis vaevu oma autoni. Mina olen igatahes valmis laskma ennast testida,» rääkis vabariiklane.

Peale seda, kui mitu naist hiljuti Trumpi seksuaalses ahistamises süüdistasid, on vabariiklaste presidendikandidaadi kampaania kaoses. Eile asus Trump sotsiaalmeediakanalis Twitter oma arvamust avaldama. Postitustes väitis ta, et valimised ei ole ausad ja tema kaotus 8. novembril oleks tühine. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles